Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:34:40
344992
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, skrócona data 23 nad herbem miasta, końcówka napisu na awersie PR
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7504 (R), Shatalin GD23e-3

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 133

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  105 zł
6)  90 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  48 zł