Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:27:20
344985
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1535, Gdańsk, odmiana z końcówką napisu na awersie PRVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNG 58.d, PN2-Dut. 173 (R)

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 499

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  900 zł
4)  760 zł
5)  410 zł
6)  370 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł