Śląsk, kwartnik, ok. 1314

Śląsk, kwartnik, ok. 1314

Śląsk, kwartnik, ok. 1314

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:25:40
344962
Opis: Śląsk - Księstwo Fürstenberskie - Henryk, Bernard i Bolko II (1301–1326), kwartnik, ok. 1314, Lwówek (?), Aw: Głowa na wprost, rozetki w otoku; Rw: Bawarska tarcza herbowa, + CLIPEVS …RIE
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 1.55 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas S.Fur.2-5.2, BRP Żagań tabl. 2, Fbg 212, FbgCDS 616, Kop. 5717 (R5), Kiersn. Kwarniki Śl. s. 39

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 319

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  240 zł