Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 249–251

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:23:20
345044
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan Decjusz (249–251), antoninian, 249–251, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C M Q TRAIANVS DECIVS AVG; Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec, VICTORIA AVG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.66 g, patyna
Literatura: RIC 29c

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 183

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł