Republika Rzymska, denar, 110–109 pne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:21:20
344975
Opis: Republika Rzymska - C. Claudius Pulcher 110–109 pne, denar, 110–109 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, Rw: Wiktoria w bidze w prawo, trzymająca lejce, w odcinku napis C. PVLCHER
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.87 g, patyna
Literatura: Crawford 300/1, Albert 1091

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 109

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  360 zł