wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:09:40
345284
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek, w skład zestawu wchodzi: 1) Notae Numismaticae/Zapiski Numizmatyczne vol. V, Kraków 2004, 221 stron 2) Kuźmin Aleksander M. – Organizacja mennic i techniki mennicze w Polsce XVI–XVII w., Warszawa 2003, 39 stron
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 bardzo ładne sztuki

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 124

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  20 zł
6)  14 zł