wydawnictwa polskie, Ohde Andrzej Dominik – Polska Falerystyka Marynistyczna, Poznań 2001, ISBN..

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:08:00
341473
Opis: wydawnictwa polskie, Ohde Andrzej Dominik – Polska Falerystyka Marynistyczna, Poznań 2001, ISBN 8385215220
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 56 stron formatu A5, oprawa kartonowa, lekkie zagięcie dolnej krawędzi książki, bogato ilustrowany katalog odznak marynistycznych

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 68

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  12 zł