wydawnictwa zagraniczne, Kruggel E., Gerbaševskis G. – Die Münzen des Herzogtums Kurlands, Riga 200..

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:06:20
345277
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kruggel E., Gerbaševskis G. – Die Münzen des Herzogtums Kurlands, Riga 2000, ISBN 9984191532
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 222 strony formatu B5, oprawa twarda, ilustrowany, szczegółowy katalog monet kurlandzkich, oddatkowo wyceny dla dwóch stanów zachowania

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 72

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  110 zł