wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:06:00
345280
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek, w skład zestawu wchodzą: 1) Wonsik K. – Deutsche Münzpreis-Jahrbuch 2005, 2005, twarda oprawa, 840 stron + reklamy 2) Schön G. – Kleiner Deutscher Münzkatalog, Augsburg 1996, miękka oprawa, 400 stron formatu A6
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 77

1)  30 zł
2)  28 zł