wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – Large Size Silver Coins of the World 16th-19th Centuri..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:05:40
345270
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – Large Size Silver Coins of the World 16th-19th Centuries, Iola 1991, 3. wydanie, ISBN 0873411668
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 192 strony, formatu ok. A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 65

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  42 zł