wydawnictwa zagraniczne, Dembski Günther – Münzen der Kelten, Wien 1998, ISBN 3900325909

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:05:00
345273
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Dembski Günther – Münzen der Kelten, Wien 1998, ISBN 3900325909
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 250 stron formatu ok. A4, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog blisko 1.600 monet celtyckich znajdujących się w zbiorach Kunsthistorisches Museum w Wiedniu

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  160 zł
4)  145 zł
5)  100 zł