wydawnictwa polskie, Mielczarek Mariusz – Mennictwo starożytnej Grecji: mennictwo okresów archa..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:04:40
345275
Opis: wydawnictwa polskie, Mielczarek Mariusz – Mennictwo starożytnej Grecji: mennictwo okresów archaicznego i klasycznego, Warszawa-Kraków 2006, ISBN 9788385057604
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 277 stron formatu B5, oprawa twarda

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 108

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  22 zł
5)  20 zł
6)  20 zł