wydawnictwa zagraniczne, Ivanauskas Eugenijus – Coins of Lithuania 1386-2009, Vilnius 2009, ISBN 97..

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:03:20
345268
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Ivanauskas Eugenijus – Coins of Lithuania 1386-2009, Vilnius 2009, ISBN 9789955772163
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 407 stron formatu A4, oprawa twarda, egzemplarz nr 33, wydrukowany na papierze lepszej jakości, bogato ilustrowany katalog monet litewskich, w tym bitych za czasów Rzeczypospolitaj Obojga Narodów

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 136

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  130 zł
4)  65 zł