wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisława Augusta w historyi numizmatyki polskiej, Kr..

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:03:00
345278
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisława Augusta w historyi numizmatyki polskiej, Kraków 1913
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 86 stron + 34 tablice, format A4, twarda oprawa introligatorska, ślady zawilgocenia

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 227

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  410 zł
4)  390 zł
5)  310 zł