Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:02:40
344489
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane w tekście, katalog monet z czasów rządów epoki saskiej wraz z ich wyceną i określeniem rzadkości, oprawa nieco podniszczona

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 29

1)  26 zł
2)  24 zł