wydawnictwa polskie, Klimek Zenon, Ceny monet polskich 1506-1795/Preiskatalog Polen 1506-1795, ..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:02:20
345279
Opis: wydawnictwa polskie, Klimek Zenon, Ceny monet polskich 1506-1795/Preiskatalog Polen 1506-1795, Gdansk 2001
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 340 stron formatu A4, w tym 262 całostronicowe tablice, twarda oprawa

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 90

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  20 zł