literatura numizmatyczna, Katalog aukcyjny MM Wrocławskiego Centrum Numizmatycznego, 25.04.2003

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:02:00
345224
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcyjny MM Wrocławskiego Centrum Numizmatycznego, 25.04.2003
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 36 stron formatu A4, oprawa miękka, 267 pozycji, w tym m.in talar Jana Krystiana i Jerzego Rudolfa z 1617 roku i 3 dukaty trzech braci bite stemplami monety ćwierćtalarowej

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 48

1)  12 zł
2)  10 zł