literatura numizmatyczna, Adolph E. Cahn „Sammlung schlesischer Münzen und Medaillen des Herrn Fritz..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:01:20
345271
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Adolph E. Cahn „Sammlung schlesischer Münzen und Medaillen des Herrn Fritz Löffler, Breslau” 29. Februar 1932, Frankfurt am Main (REPRINT)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 103 strony, 2.333 pozycje, 12 tablic, twarda oprawa introligatorska, katalog aukcji jednego z większych przedwojennych zbiorów monet śląskich Fritza Löfflera

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 59

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł