literatura numizmatyczna, A. Riechmann & Co. „Auktions-Katalog XXXVI. Sammlung gustav Strieboll Schl..

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:01:00
345272
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, A. Riechmann & Co. „Auktions-Katalog XXXVI. Sammlung gustav Strieboll Schlesischer Münzen und Medaillen” Halle, 15. Juni 1926
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 138 stron + reklamy + indeks, 42 tablice, twarda oprawa introligatorska

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 50

1)  48 zł