literatura numizmatyczna, Katalog aukcyjny jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Paszkiewicz – Podobna..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:00:20
92244
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcyjny jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Paszkiewicz – Podobna jest moneta nasza do urodnej panny, Warszawa 2012, ISBN 9788362939008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony formatu A4, twarda oprawa lakierowana, bardzo ciekawa pozycja opisująca historię polskiego pieniądza, w którą wpleciona jest oferta aukcyjna; opracowanie oparte na najnowszych ustaleniach, bogato ilustrowane zdjęciami monet z oferty WCN; publikacja funkcjonująca jako podręcznik akademicki dla studentów numizmatyki, pozycja niezbędna w każdej biblioteczce miłośnika numizmatyki

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 50

1)  65 zł
2)  60 zł