wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Warszawi..

Rozpoczęcie: 02-05-2022 18:00
Zakończenie: 12-05-2022 20:07:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-05-2022 20:07:20
175370
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Warszawie w roku 1970, Warszawa 1971
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 55 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa

Cena wywoławcza: 3 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 45