Polska, ryngraf, po 1963

Polska, ryngraf, po 1963

Polska, ryngraf, po 1963

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:38:20
209234
Opis: Polska, ryngraf, po 1963, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stronie odwrotnej punca MET i grawer Jackowi Zdrojewskiemu / na pamiątkę Chrztu św. / Ojciec chrzestny / 4.01.1981r.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 89.7 x 105.0 mm, 55.74 g, minimalnie podgięte dwa pióra, ale całość bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 101

1)  120 zł