Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:27:40
343964
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1593, Ryga, końcówka legendy awersu LIV
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.93.1.d, K.-G. 19

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 601

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  250 zł
5)  180 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  145 zł
11)  140 zł
12)  135 zł
13)  130 zł
14)  125 zł
15)  120 zł