Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:30:40
344340
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, FS na rewersie (inicjały Fryderyka Wilhelma Sylma), data rozstawiona wąsko
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.b, Plage 275

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 797

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  470 zł
4)  450 zł
5)  420 zł
6)  400 zł
7)  350 zł
8)  300 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  220 zł
12)  200 zł
13)  155 zł
14)  150 zł
15)  145 zł
16)  140 zł
17)  130 zł
18)  120 zł