Polska, Zestaw 2 Krzyży Zasługi

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:37:20
344305
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Zestaw 2 Krzyży Zasługi, w skład zestawu wchodzi Srebrny Krzyż Zasługi (41.1 x 46.4 mm, 33.33 g) i Złoty Krzyż Zasługi (42.2 x 46.4 mm, 29.01 g) ze wstążką
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro (?), tombak złocony, emalia, razem 2 sztuki, wykruszenia i spękania emalii
Literatura: Krotke PL. S. 4a, PRL. Z. 1a

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 94

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł