Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:36:20
343679
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 44.7 x 45.1 mm, 23.13 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 195

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł
4)  16 zł