Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:30:00
344276
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983, Warszawa, : Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej sygnatura PTAiN / WARSZAWA / 1983, z boków Jan / Trzeci / Sobieski - Król / Polski, na dole W 300 ROCZNICĘ ZWYCIĘSTWA POD WIEDNIEM, Rw: Polska kawaleria stojąca przed pobojowiskiem pod Wiedniem, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 146.00 g
Literatura: MMP 83/617, Paszkowycz 5/83

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 91

1)  40 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł