Polska, medal św. Maksymilian Maria Kolbe, 1982

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:29:40
344069
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal św. Maksymilian Maria Kolbe, 1982, Częstochowa, Aw: Popiersie kolbego na wprost, w aureoli z drutu kolczastego, Rw: MAKSYMILIAN / MARIA KOLBE / 1894 - 1941 FRANCI- / SZKANIN. ZAŁOŻYCIEL / RYCERSTWA NIEPOKALANEJ, NIEPOKALANOWA W POLSCE / I JAPONI. APOSTOŁ PRASY / KATOLICKIEJ. W OŚWIĘCI- / MIU UMIERA, ABY MÓGŁ / ŻYĆ INNY CZŁOWIEK. / KANONIZOWANY / 10-X-1982, na obrzeżu punca srebra, medal projektu T. Tchórzewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 916, 45.3 mm, 49.17 g

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 193

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  135 zł