Niemcy, medal na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1990

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:28:00
344065
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), medal na pamiątkę zjednoczenia Niemiec, 1990, Aw: Kontur Niemiec z Bramą brandenburską, wokół BUNDESREPUBLIK - DEUTSCHLAND i tarcze herbowe, Rw: Flaga Niemiec, na niej Orzeł z plakietą na piersi, na plakiecie 3. 10. / 1990, EINIGKEIT UND RECHT UND FREIHEIT FÜR DAS DEUTSCHE VATERLAND / DANACH LASST UNS ALLESTREBEN BRÜDERLICH / MIT HERZ UND HAND - DEUTSCHLAND EINIG VATERLAND
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 40.3 mm, 20.17 g, miejscowa patyna, medal w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 162

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  42 zł