Polska, zestaw 5 replik

Polska, zestaw 5 replik

Polska, zestaw 5 replik

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:27:00
344039
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - oficjalne kopie, zestaw 5 replik, Warszawa, w skład zestawu wchodzi 50, 20, 3 x 10 złotych, oficjalne repliki – Bolesław Chrobry
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, tombak złocony, razem 5 sztuk, stemple lustrzane, monety w kapslach

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 204

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł