Węgry, denar, 1541 KB

Węgry, denar, 1541 KB

Węgry, denar, 1541 KB

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:23:20
343595
Opis: Węgry - Ferdynand I (1526–1564), denar, 1541 KB, Kremnica
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.46 g, patyna
Literatura: Huszár 935

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 65

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł