Niemcy, 5 marek, 1876 F

Niemcy, 5 marek, 1876 F

Niemcy, 5 marek, 1876 F

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:14:40
343955
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Karol (1864–1891), 5 marek, 1876 F, Stuttgart
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: AKS 139, Jaeger 173

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 76

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  75 zł