Niemcy, 5 marek pośmiertne, 1902 E

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:14:00
344326
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 5 marek pośmiertne, 1902 E, Muldenhütten
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładne
Literatura: AKS 173, Jaeger 128

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 146

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  320 zł
7)  300 zł