Brytyjska Afryka Zachodnia, 1 pens, 1936

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 22:01:40
343591
Opis: Brytyjska Afryka Zachodnia - Edward VIII (1936), 1 pens, 1936, Birmingham
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna
Literatura: KM 16

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 150

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  50 zł