Austria, liczman, 1583

Austria, liczman, 1583

Austria, liczman, 1583

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 21:58:40
343601
Opis: Austria, liczman, 1583, Wiedeń, Aw: Tarcza ze skwadrowanymi herbami Węgier i Czech, po bokach 1583, OSTERRICHISCHN • CAMER • RATP :, Rw: Pod koroną dwugłowy Orzeł z tarczą z herbem Austrii na piersi, R • K • M • ERTZHERZOG • N • ZV • OST • NIDER •
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 26.1 mm, 3.32 g, lekko gięty, patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 204

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  60 zł
6)  55 zł