Polska, 100.000 złotych, 1994

Polska, 100.000 złotych, 1994

Polska, 100.000 złotych, 1994

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 21:26:00
343930
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1994, Warszawa, 50. rocznica Powstania Warszawskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, stemple lustrzane, nakład 150.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 630

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 95

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  50 zł
8)  48 zł