Polska, 100 złotych, 1981

Polska, 100 złotych, 1981

Polska, 100 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 21:12:20
344153
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1981, Warszawa, Władysław Sikorski (1881-1943), wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "625", nakład 5.020 sztuk, moneta w lekko uszkodzonym pudełku NBP, stemple lustrzane, przetarte
Literatura: Parchimowicz P401a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 80

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  30 zł