Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:47:40
344072
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 175

1)  360 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  270 zł
10)  250 zł
11)  200 zł
12)  150 zł