Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:40:00
340474
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 148

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  190 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  80 zł