Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:35:00
344243
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW, Warszawa, cyfra roku '6' zakręcona, '2' w napisie otokowym ze zgrubieniem, kropka po ЗОЛ
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1153, Kuriański Z2W36.1.b, Plage 373, Berezowski 2.25 zł

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  95 zł
10)  90 zł