Polska, półgrosz, 1766 G

Polska, półgrosz, 1766 G

Polska, półgrosz, 1766 G

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:32:00
344322
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półgrosz, 1766 G, Kraków, odmiana z monogramem nie stykającym się z koroną
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Parchimowicz SAP 2.b1, Plage -, Plage-miedź 10

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  60 zł