Polska, szeląg, 1650 CG

Polska, szeląg, 1650 CG

Polska, szeląg, 1650 CG

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:29:20
344338
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szeląg, 1650 CG, Bydgoszcz, Aw: Monogram ICR, po bokach data 16-50, poniżej litery C-G rozdzielone herbem Wieniawa; Rw: Orzeł i napis wokoło...BIDGO
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, rzadki
Literatura: Kop. 1542 (R3), Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 361

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  600 zł
4)  580 zł
5)  400 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  300 zł