Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:26:00
343963
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, bez herbu Lis na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.85.1.a (R), Ivanauskas 4SB53-23

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 231

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  190 zł
8)  185 zł