Polska, podskarbiówka, 1564

Polska, podskarbiówka, 1564

Polska, podskarbiówka, 1564

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:24:40
344334
Opis: Polska - do XVIII wieku, podskarbiówka, 1564, Wilno, Aw: Tarcza z herbem Topór, powyżej hełm z labrami i klejnotem, całość w obwódce sznurowej, Rw: W polu ALLES / ZV SEIN / ER ZEIT / ANNO / 1564, w otoku GAB TARLO CAS RAD S R M CV MG R C C
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, 24.1 mm, 3.25 g, patyna, bardzo rzadka i przyzwoicie zachowana
Literatura: Drożdż 24 (R8), H-Cz. 4048 (R5), Demel 41, Raczyński 31

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 415

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 400 zł
4)  1 350 zł
5)  860 zł
6)  740 zł
7)  660 zł
8)  620 zł