Cesarstwo Rzymskie, follis, 305–306

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:15:40
344312
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan (284–305), follis, 305–306, Trier (Trewir), Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N DIOCLETIANO BAEATISSIMO SEN AVG, Rw: Providentia i Quies stojące naprzeciw siebie, PROVIDENTIA DEORVM QVIES AVGG, w odcinku PTR, po bokach S - F
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 9.98 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 673

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 260

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  120 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł