Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 165–166 (?)

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:13:40
344310
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180), sestercja, 165–166 (?), Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, [M AVREL ANTONINVS AVG ARMENIACVS P M] (?), Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca w obu rękach diadem, [VICT AVG TR POT XX IMP III COS III] (?)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.4 mm, 26.81 g, patyna
Literatura: RIC 925

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 259

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  95 zł
7)  90 zł