wydawnictwa polskie, Ejzenhart Dariusz, Miller Ryszard – Złota Moneta z Mennicy Wrocławskiej na..

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:03:40
342800
Opis: wydawnictwa polskie, Ejzenhart Dariusz, Miller Ryszard – Złota Moneta z Mennicy Wrocławskiej na aukcjach europejskich, Warszawa 2013, ISBN 9788393714308
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 99 stron formatu B5, oprawa twarda, dość bogato ilustrowany katalog monet wraz z notowaniami z aukcji, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 74

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  16 zł