wydawnictwa zagraniczne, Freidensburg Ferdinand – Schlesiens Münzgeschichte im Mittelalter (Codex D..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:03:20
344506
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Freidensburg Ferdinand – Schlesiens Münzgeschichte im Mittelalter (Codex Diplomaticus Silesiae Band 12, 13, 23) 1887-1904, REPRINT Lipsk 1984
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 112 str, 17 tablic, 332 str., 70 str. 2 tablice, twarda oprawa, klasyczne opracowanie średniowiecznego mennictwa śląskiego

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 138

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł