wydawnictwa polskie, Wójtowicz Grzegorz, Wójtowicz Anna – Historia monetarna Polski, Warszawa 2..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:03:00
344509
Opis: wydawnictwa polskie, Wójtowicz Grzegorz, Wójtowicz Anna – Historia monetarna Polski, Warszawa 2003, ISBN 8388904299
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 279 stron formatu ok. B5, oprawa twarda, przedstawienie historii pieniądza polskiego na tle historii gospodarczej

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 131

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  36 zł