wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Pol..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:02:40
342801
Opis: wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005-2010, Szczecin 2011, ISBN 9788387355661
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 224 strony, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog monet i medali emitowanych przez Mennicę Państwową, wraz z informacją o nakładzie, delikatnie porysowana okładka

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 111

1)  24 zł